Hvem gjør hva?


Rollebeskrivelser

For at Herkules fotball skal drive en klubb på daglig basis, har vi definert en del roller. Se under hvem som gjør hva.

 

Navn Rolle Mobil Epost
Tore Hammersmark Leder
Cupansvarlig
91884888 tore.hammersmark@bamble.kommune.no
Øyvind Gonsholt Sportslig leder  41900129 oyvind.gonsholt@idrettsforbundet.no
Terje Ramstad Utstyrsansvarlig
Kioskansvarlig
 46929515  terje.ramstad.1968@gmail.com
Olav Plassen Øverland Driftsansvarlig  97159843  ola-o@live.no
Preben Thorsen Vaktmester
Turid Homme Claussen Dugnadsansvarlig  90554119  turid.claussen@vegvesen.no
John Kristian Solvang FIKS ansvarlig  48232811  john.solvang@tess.no
Stian Magnussen Dommeransvarlig  41179706  stian.magnussen@skien.kommune.no
Hege Fehn Fair Play- og kontingent ansvarlig  90737354  hege.fehn@vegvesen.no

 

Design og utvikling: Folkebadet